Ambalaj sektör liderlerinden Sarıbekir Ambalaj'ın da yüz tanıma okuyucuları ve turnike geçiş sistemlerin de tercihi Polimek Elektronik oldu..

Sarıbekir Ambalaj  Balıkesir Organize Sanayisindeki fabrikasına giriş yapan personel,ziyaretçi ve tedarikçiler girişler de üzerlerinde parmak izi ve kart okuyucular bulunan Polimek markalı tripod turnikelerden giriş yapmaktadır. 

Ziyaretçilere ve tedarikçilere verilen kartlar ve ziyaretçi kontrol yazılımı yardımıyla; ziyaretçilerin kime gelip gittiği takip edilirken; bir yandan da personelin puantaja esas olacak giriş çıkış kaydı tutulur.

Üretim girişlerinde ise, yüz tanıma okuyuculu turnike sistemlerinden geçerek içeri giren personelin çalıştığı süreye göre üretimde verimliliği hesaplanmaktadır.

Firma aynı zamanda yemekhane kontrol sistemini; yine parmak izli turnike sistemleri ile yapmayı tercih etmiştir.

Eğer sizin de ihtiyacınız personelinizi, ziyaretçilerinizi, yemekhanenizi ve ya aklınıza gelen her hangi bir yeri kontrol etmekse; 0232 328 16 45 numaralı telefondan veya pazarlama@polimek.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif ve demo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45