BEKÇİ KONTROL SİSTEMİNİN BİZE KAZANDIRDIKLARI“Bekçiniz değil, siz rahat uyuyun” sloganı ile geliştirilen bekçi tur kontrol sistemi  zaman tasarrufu ve güvenlik başta olmak üzere bizlere birçok alanda fayda sağlamaktadır.

Bekçi kontrol sistemlerinin başlıca kullanım alanı güvenlik görevlilerinin faaliyette bulunduğu yerler olsa da araç ve kilometre takibi, askeriyelerde nöbet denetimi, rafinerilerde bulunan tankerlerin dolum ve depolama aşamasında kontrolü, bakım-onarım gibi işler gerektiren alanlardaki görevlilerin kontrol edilmesi vb. alanlarda da bekçi tur kontrol sistemlerini kullanmanız mümkündür.

                             


Devriye tur kontrol sistemleri  ile; personellerinize zimmetlenmiş araçların kaçta işyerine giriş yaptıklarını, saat kaçta çıktıklarını, hatta günlük kilometre kontrollerini yapabilirsiniz. Sette bulunan güvenlik noktaları çalışanlarınıza zimmetlenen araçlara teslim edilir. Güvenlik görevlisinde ya da yetkili kişilerde bulunan anahtarlıklar önce sistemde tanımlanır. Mesai başlangıcında akıllı kaleme anahtarlıklar okutulur. Her araç giriş-çıkışı gerçekleştiğinde araçlardaki noktalara dokundurularak yeni bir kayıt elde etmiş olursunuz. Böylece günlük yakıt sarfiyatından tutun, o günkü plan doğrultusunda rotanın doğruluğunu, iş planlarını takip etmiş oluruz.

Er ve erbaşların nöbetleri sırasında üstleri tarafından denetlenmesi de bekçi tur kontrol sistemleri ile mümkündür. Alınan veriler sayesinde nöbet anındaki askerleri denetlenmiş oluruz hem de üstlerinin görevlerini tam anlamıyla yerine getirip getirmediklerini kontrol etmiş olursunuz.

Apartman, işyeri, hastane, iş merkezleri, rezidanslar, otel, alışveriş merkezleri vb. gibi yerlerde kullanılan asansörlerin bakım onarımı sırasında görevli çalışanlarınızın hangi saatte hangi bölgede olduklarını, gerçekten bakımların tam anlamıyla yapılıp yapılmadığını da denetleyip müşterilerinize sağlıklı hizmet sunabilirsiniz.

                                                     

Böylece Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ’ nın 635 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamesi ' ne uyum sağlamış olursunuz.

Fidanlıklar, ormanlık alanlar ya da mesire piknik yerleri gibi geniş arazilerde görevli korucuların da bu sistemi kullanarak bölgede güvenliği sağlaması söz konusudur.

Mesken sitelerde, çocuklarınızın bulunduğu oyun parkları, otoparklarda da bekçi tur kontrol sistemlerini verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Bekçi tur kontrol sistemlerinin;

·  Kalemi kontrol edilmesi gereken noktalara dokundurmalı (touch memory) ,

·  Kalemi kontrol edilmesi gereken noktalara uzaktan göstermeli  ve

·  Hem uzaktan göstermeli hem de fenerli  olmak üzere geliştirilmiş üç farklı türü bulunmaktadır.

Bekçi kontrol sistemi size bir paket olarak gelmektedir. Her pakette sabit olarak belirli sayıda  güvenlik noktası, güvenlik görevlisi anahtarlığı, verilerin aktarıldığı ve bilgisayar ortamında raporları almanızı sağlayan bir yazılım cdsi, noktaların okutulmasını ve verilerin toplanmasını sağlayan kalemin bilgisayar ile bağlantısını sağlayan haberleşme ve şarj kablosu mevcuttur.

                                     

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45