Bekçi Tur Kontrol Sistemlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Çalışma alanlarımızın güvenliği oldukça önemli ve göz ardı edilmemesi gereken bir konudur. Belirlenen bu alanları kontrol etmek aslında çokta zor bir durum değildir. Peki biz bunu nasıl daha kolay hale getiririz diye düşünenler elbette oluyordur.  Bekçi tur kontrol sistemleri de tam olarak bu aşamada devreye girmektedir.

Öncelikle bekçi tur kontrol sistemi, belirlenen alanların kontrol edilip edilmediğini gösteren ve güvenlik görevlilerinin belirlenen bölgeleri kontrol etmelerine olanak ve kolaylık sağlayan bir sistemdir.

Bekçi tur kontrol sisteminin çalışma prensibi ise; güvenlik görevlisi kendisine verilen kaleme öncelikle anahtarını okutur. Ardından belirlenen güvenlik noktalarını tek tek gezmeye başlar ve bu noktalara kalemi  dokundurarak  yada uzaktan okutarak bölgedeki kontrol edilmesi gereken noktaları rapora hazır hale getirir.

Günlük, haftalık veya aylık olarak tercihe göre kalem bilgisayara bağlanarak belirlenen alanları kimlerin hangi saatte kontrol ettiğini böylece kolaylıkla görebiliriz.

Peki  bekçi  tur kontrol sistemini hangi alanlarda kullanırız?

Merak edenler için hemen bu soruya da cevap veriyorum.

Bekçi tur kontrol sistemi ile askeri birlikleri, fabrikaları, depo, şantiye gibi alanları kontrol edebileceğimiz gibi apartman, hastane, rezidans, otel ve alışveriş merkezi gibi yerleri de rahatlıkla kontrol edebiliriz.

Hatta güvenlik görevlisi anahtarlarını şirket araçlarına da yerleştirebiliriz. Böylece güvenlik görevlisi her araç giriş-çıkış yaparken noktalara dokundurarak araçların günlük iş planlarını ve rota doğruluğunu tespit etmemize olanak sağlar.

Eğer sizin de ihtiyacınız aklınıza gelen her hangi bir yeri kontrol etmekse; 0 232 328 16 45 numaralı telefondan veya pazarlama@polimek.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.https://youtu.be/Zf_oxTf1uxc

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45