FABRİKALARDA AKILLI GİRİŞ ÇIKIŞ SİSTEMLERİ

İşletmeniz ister küçük, orta ya da büyük olsun hiç fark etmez!

Giriş çıkışlarda, molalarda, tatillerde, gün içinde kullanılan izinler vb. dahil olmak üzere çalışanlarınızın mesai saatlerinde ne kadar çalıştıklarını kontrol altına almanız artık çok kolay..

Akıllı giriş çıkış sistemlerinin temelini kısaca kart, parmak izi okuyucu, şifre okuyucu, yüz tanıma cihazları oluşturmaktadır. Doğan ihtiyaçlara paralel olarak geliştirilen sistemi; donanımlı akıllı cihazlarla birleştirip aktif hale getirmek için çok az bir zaman harcamanız yeterli.

Sistemi geliştirmek adına yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda bu cihazlara damar ve parmak izi terminali , aya tanıma terminalleri  de eklendi.

            

Tıpkı kart, parmak izi, yüz tanıyıcı  cihazlarda olduğu gibi gün geçtikçe memnuniyet anketini daha üst sıralarda tamamlayan yeni nesil biometrik cihazlardan olan damar ve aya tanıma terminallerinin kurulumu da oldukça basit..

                             


Belirli noktalara cihaz montajının sağlanması ve bilgisayar ile ilgili departmanın network hattı ile haberleşmesinin yapılması sayesinde denetim yapmanız, günlük, haftalık ya da aylık verileri tek elden yönetmeniz, verileri dijital ortamda yazılımlar aracılığıyla raporlamanız mümkündür.

Birçok kullanıcı tarafından ilgi gören damar ve parmak izi ve aya tanıma terminalleri özellikle kişilerin birbiri yerine hareket edememesi açısından oldukça çok tercih edilen modellerdir.

Terminallere verilen komutlar sayesinde hafızaya kaydedilen biometrik el, damar izleri ile birlikte akıllı sistemlerin kullanımı daha kolay ve pratik.

Kaydedilen biometrik izler ile tüm özlük bilgilerinin hafızaya alınması, uzun süre kayıtların saklanması ve bunların tek ekrandan görülebilmesi bu cihazların kullanılabilirlik seviyesini arttırıyor.

Hem daha güvenilir olan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayan cihazların üretiminde “Okut-Geç “ mantığı başrolü oynamaktadır.

Yeni nesil cihazları; personel devam kontrolünde, ziyaretçi geçişlerinde, yemekhanelerde, okullarda, öğrenci takibinde, turnike geçiş sistemlerinde, mahkum takip sisteminde vb. birçok alanda kullanılması mümkündür.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45