Gıda Sektörünün Devi Ege Hazır Yiyecek Firması Üretim Girişlerini Polimek ile Kontrol Ediyor..

İzmir Aydın Karayolu üzerinde bulunan  Ege Hazır Yiyecek tam olarak 24 yıl önce ‘’Çocuğumuza yedirmediğimiz hiçbir gıdayı bir başkasına yedirmeyiz.’’ fikri ile bugünün önde gelen hazır yiyecek firması olmayı başarmıştır.

Hijyene bu kadar önem veren hatta ana fikrine hijyeni yerleştiren bir firmanın üretim departmanlarının giriş çıkışlarına kısıtlama getirme ihtiyacı gütmesi, izni olmayanları üretim alanlarına sokmaması, izni olanları da kontrollü olarak içeriye sokması, giriş-çıkış saatlerini denetlemek istemesi oldukça olağan bir durum aslında.

Bu noktada da Polimek Elektronik olarak biz, Ege Hazır Yiyecek Firmasının üretim bölümlerinin girişlerine hem double  hem single boy turnikeleri ve üzerlerinde çalışan okuyucular koyarak üretim girişlerini kontrol altına aldık.

Turnikeler ile beraber çalışan yüz tanıma cihazları sayesinde üretim bölümünde görevli olmayan hiç kimse içeriye giremez hale gelmiştir.

Ayrıca firma girişlerinde bulunan bel tipi turnikelerden personel devam kontrolü ve ziyaretçi takibi yapılmaktadır.

Ziyaretçilere verilen kartlar ile ziyaretçilerin kimlere gelip gittikleri takip edilirken,personele verilen kartlar sayesinde  de personellerin çalıştıkları süre hesaplanabilir hale gelmiştir.

Sizde gerek şirket girişlerini gerekse şirket içi departmanların giriş çıkışlarını kart okuyucu ,parmak izi okuyucu   veya yüz tanıma cihazları ile kontrol etmek istediğiniz takdirde bilgi ve fiyat almak için 0.232 328 16 45 numaralı  telefondan bizi arayabilir yada pazarlama@polimek.com.tr  ye mail atabilirsiniz.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45