İş Yerinizde Yapmanız Gereken Yatırımlar Arasında PDKS Sisteminin Önemi


Personel devam kontrol sistemi, başta çalışanlarınız olmak üzere iş yerinizde birçok şeyin denetlenmesi için gereklidir.

Tercihinize göre parmak izi, kart ya da yüz okuyucu terminaller ile kolaylıkla oluşturabileceğimiz personel devam kontrol sistemi sayesinde hem zaman tasarrufu sağlamış olacaksınız hem de zamanı doğru kullanarak üretimi arttırmış olacaksınız.

Nasıl mı?

İşçinin her mesai gününde hak ettiği molaların zamanında başlatılması ve bitirilmesi, bununla birlikte aralarda fazladan harcanan dakikaların üretime yönlendirilebilmesi için personel devam kontrol sistemlerini kullanabiliriz.

Bu sistem öğle yemeklerinde, çay molalarında ya da ihtiyaç molaları sırasında zamanı kontrol etmeniz açısından, hem çalışanlarınızı bilinçlendirmenize hem de mesai saatlerini diğer boş zamanlardan ayırmanıza yardımcı olacaktır.

Zamanında okutulan personel bilgileri (kart, parmak izi vb.) sayesinde bölüm ya da giriş-çıkış bazında harcanılan zamanı kolaylıkla raporlayabilirsiniz.

Maaş hesaplamalarını bu raporlara göre yapabilir ya da vardiyalı çalışma gerektiren iş yerinizde fazla mesai saatlerini eksiksiz olarak hesaplayabilirsiniz.

Böylece hem çalışanlarınız hak ettiği ücretleri eksiksiz almış olacak hem de iş yerinize ayırabileceğiniz ufak bir bütçeyle her şeyi kontrol altına alma fırsatı yakalayacaksınız.

Sistemi oluşturmak için harcayacağınız bütçeyi aylık ya da yıllık maliyetlerinize oranladığımızda aradaki farkı kolaylıkla gözlemleyebileceksiniz.

Küçük, orta ya da büyük ölçekli işletme olsun , firmanın ihtiyaç sayısına göre belirlenecek donanım sayısı ile birlikte firmada kontrolü sağlayacak personelin bilgisayarına personel devam kontrol yazılımı kurulur.

Sonrasında programın daha sağlıklı ve verimli kullanılabilmesi için gerekli eğitimler ilgili departman çalışanlarına verilir.

Aybaşı ya da maaş günü gelip çattığında gereksiz veriler arasında boğulmadan tek tuşla pdks programından gerekli dökümanları edinebilirsiniz.

Ayıracağınız minimum bütçe ile gönül rahatlığıyla ücretlendirmeleri yapıyor olacaksınız.

Çay molasında ekstradan vakit harcayan çalışanlarınız ya da ihtiyaç molaları sırasında bir sigara yakıp eksik istihdama sebep olan personelinizi görev alanına yönlendirmeniz artık çok daha kolay..

Daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için pazarlama@polimek.com.tr mail adresinden ya da 0232 328 16 45 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45