PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

Çalışanlarınızı tek bir programdan kontrol etmeniz artık çok kolay.. Hem iş yerinizin çıkarlarını gözetebilir hem de yöneticilerinize denetim ve yapılacak kontroller sırasında iş kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Nasıl mı?

Tüm vardiyalarınızı otomatik olarak programa kayıt etmeniz mümkün.

Ücretli-ücretsiz, geç-erken gelen ya da o iş günü içerisinde hiç gelmeyen personellerinizi birim amirlerinize mail ile anlık bildirebilirsiniz. Yıllık izin, rapor, evlilik vb. izin günlerini kayıt altına alarak bunları bir sonraki yıla devredebileceksiniz. Ayrıca programdan elde edilen raporlamalar sayesinde Netsis, Logo, Canias, SAP gibi bordrolama programlarıyla eşleştirmeler yapabilmeniz söz konusu..

Ayın belirli günlerinde tüm zamanını ücret,maaş hesaplamalarına harcayan yetkilileriniz bu program sayesinde sorunsuz rakamlar bulacak, hem çalışanların hak edişleri eksiksiz olarak bordrolanacak, hem de iş yükleri hafifleyecektir.

Tercihini bizden  yana kullanan değerli müşterilerimizden birkaçı;Personel devam kontrol sistemlerimiz ile ilgili diğer tüm merak edilenleri de aşağıdaki linkte yer alan videoda sizin için cevaplamaya çalıştık..Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45