POLİMEK ‘İN YENİ MARKASI SMARTGUARD

                     


Günümüz koşullarında maalesef güvenlik en büyük ihtiyaç haline gelmiştir. 

1995 yılından beri kontrol ve güvenlik sektörünün her kademesinde hizmet veren Polimek Elektronik olarak biz de müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek ve onların bu tarz ihtiyaçlarını bünyemizde karşılamak için üst arama dedekörleri ve x-ray çanta arama cihazları için yeni markamız ‘’SMARTGUARD’’ ı yarattık.

Smartguard bünyesinde kendi markamız ile ithal ettiğimiz kapı dedektörleri ve x-ray cihazları ile birlikte; yıllardır satışını yaptığımız ve satış sonrası desteğini verdiğimiz turnikeli geçiş kontrol sistemleri de bulunuyor. 

Kapı dedektörlerimizin kullanım alanına ve amacına göre bir çok farklı modeli bulunmakta; 6 bölgeden başlayıp; müşteri talebine göre dilenirse 42 bölgeye kadar uzanan bir ürün yelpazesi mevcut. İsteğe göre ürünlerin waterproof, fireproof ve taşınabilir olanları da mevcut. 

Aynı şekilde x-ray cihazlarımızda da yine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürünler üzerinde oynama yapma şansına sahibiz. 

X-ray jeneratörünün boyutunu; klavyesini, cihaza kamera ilavesi olup olmayacağını sizin belirlemeniz mümkün. 

25 yıllık deneyimimizle gerek kurulum; gerek teknik servis; gerekse satış sonrası hizmetlerimizle artık bu konularda da hizmetinizdeyiz.

X-ray cihazlarımızın ve kapı tipi dedektörlerimizin tüm kalite ve standart belgeleri hazır olup; tüm kamu kurum ve kuruluşlarında kullanıma uygundur.

Polimek Elektronik’in deneyimli proje elemanları yer tespitinizi yapar ve ihtiyaçlarınıza göre hangi boyutlarda, hangi özelliklerde ürün gerekiyorsa ona göre tekliflendirilir. Her projeden önce mutlaka ücretsiz keşif ve demo hizmeti verilir.

Sizde yeni markamız ‘’Smartguard’’ ile tanışmak için buraya tıklayabilir ve tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.


                                      

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45