REFERANSLARIMIZA YENİLERİNİ EKLİYORUZ…

Polimek Elektronik  olarak her geçen gün referanslarımıza yenilerini ekliyor ve onlarla beraber büyüyoruz.

Gerek özel sektöre; gerekse kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet veren firmamız en son Türk Lokomotif Sanayinin devi Tülomsaş , Akhisar Belediyesi ve  Erenler Kaymakamlığı ‘ nın kontrol ve  güvenlik sistemleri işlerini tamamladı.
1894 yılında kurulan Tülomsaş’ ın ana faaliyeti TCDD’nin lokomotif ve vagon ihtiyacını karşılamaktır. Çeşitli tipte lokomotif, demiryolu bakım aracı, bojili yük vagonu, çesitli tipte dizel motor, alternatör, cer motoru, çelik ve pik döküm üretim kapasitesiyle Türk Ağır Sanayiinin lokomotifi olarak hizmet vermektedir.

Tülomsaş’ın tercihi yan cepheleri paslanmaz çelikten oluşan, iki yönlü hızlı geçişler için elverişli elektronik hızlı kanat hareket kontrolü sağlayan hidden gate turnikeler ve hareketli seperatör kapılar oldu.Oldukça şık ve estetik görünüme sahip turnikelerin montajı ise Polimek Elektronik ekibi tarafından gerçekleştirildi.
Çeşitli güvenlik tedbirlerine ihtiyaç duyan diğer bir referansımız ise Akhisar Belediyesi.

Hem bina girişinde hem de çıkışlarda ziyaretçilerin, çalışanların ve ilçe sakinlerinin can güvenliğini kontrol altına almayı hedefleyen belediyede x-ray ve metal kapı dedektörlerinin kurulumu geçtiğimiz haftalarda yapıldı.Belediyenin görevlendirmiş olduğu kurum yetkililerine gerekli eğitimler verildikten sonra güvenlik ve kontrol sistemi kullanılmaya başlandı.

Sakarya Erenler Kaymakamlık binası girişinde ise metal hassasiyetini arttırmak ve yabancı maddelere karşı duyarlılık oluşturmak için kaymakamlık bünyesince alınması karar verilen cihazların kurulumu da başarı ile tamamlandı.
Teknik ekiplerimiz tarafından kurulumu tamamlanan metal üst arama dedektörü memnuniyetle kullanılmaya devam ediliyor.


Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45