BLOG

GİYİM SEKTÖRÜ İHRACAT DEVİ HUGO BOSS SON KALİTE KONTROLÜNDE POLİMEK ELEKTRONİK’İ TERCİH ETTİ

HUGO BOSS, ürettiği takımların son kalite kontrolünde Polimek Elektronik'in distribütörlüğünü yaptığı Smartguard SG 6550 C X-Ray cihazını tercih etti.

How Our Lives Became Easier and Safer with The Use of Turnstiles

Polimek Electronic continues to make a difference with its turnstiles

Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Kontrol Sistemleri

Polimek Elektronik, Ar-Ge ve Tasarım Merkezinde çalışan personelin giriş-çıkış ve içerideki bilginin kontrolünü sağlayan merkez dışına bilgi akışını engelleyen sistemler ve yazılımlar üretmektedir.

Polimek Showroom'una Davetlisiniz..

Ürünlerimizi sergilemek ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tasarlanan showroom'umuz hizmete açılmıştır..

EBSO' NUN ÇANTA VE PAKET KONTROLLERİ İÇİN X-RAY GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE TERCİHİ POLİMEK OLDU..

Ege Bölgesi Sanayiciler Odası giriş-çıkış kontrollerini Polimek ile sağlıyor.. EBSO çanta ve paket kontrol cihazlarında ''Smartguard'' markasını tercih etti..

Petrol Devlerinden Socar’ın, Star Rafinerisi için Güvenlik Önlemlerinde Tercihi Polimek Elektronik Ürünlerinden Mantar Bariyer Oldu.

İnşaatına 2001 yılında başlanmış olup,2018 yıl sonunda bitmesi planlanan Star Rafinerisi projesinin; giriş çıkış kontrolleri Polimek Elektronik tarafından kurulan mantar bariyerler tarafından sağlanmaktadır.

Dünya'da Yeni, Türkiye'de İlk, 7 Renkli X-Ray Görüntüleme Sistemi

Smartguard SG 5335 C yeni nesil x-ray bagaj tarama ve tanımlama sistemleri dünya da ilk defa 7 renkli görüntüleme sistemini kullanıyor..

Gıda Sektörünün Devi Ege Hazır Yiyecek Firması Üretim Girişlerini Polimek ile Kontrol Ediyor..

24 yıllık bir geçmişe dayanan ''Ege Mezzet'' adıyla bildiğimiz Ege Hazır Yiyecek gerek personel girişleri olsun, gerek üretim girişleri olsun; kontrolü Polimek ile sağlıyor.

Bekçi Tur Kontrol Sistemlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Bekçi Tur Kontrol Sistemlerinin günümüzden birden çok kullanım alanı mevcuttur. Bekçi kontrolünün yanında; aynı zamanda araç takip sistemi, personel takip sistemi gibi pek çok farklı alanda kullanılabilir.

Ambalaj sektör liderlerinden Sarıbekir Ambalaj'ın da yüz tanıma okuyucuları ve turnike geçiş sistemlerin de tercihi Polimek Elektronik oldu..

2005 yılında Balıkesir Organize Sanayi bölgesinde üretime geçen Sarıbekir ambalaj gıda sektörüne kavanozlar ve kolay açılır kutular üretmektedir.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45