BLOG

Gıda Sektörünün Devi Ege Hazır Yiyecek Firması Üretim Girişlerini Polimek ile Kontrol Ediyor..

24 yıllık bir geçmişe dayanan ''Ege Mezzet'' adıyla bildiğimiz Ege Hazır Yiyecek gerek personel girişleri olsun, gerek üretim girişleri olsun; kontrolü Polimek ile sağlıyor.

Bekçi Tur Kontrol Sistemlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Bekçi Tur Kontrol Sistemlerinin günümüzden birden çok kullanım alanı mevcuttur. Bekçi kontrolünün yanında; aynı zamanda araç takip sistemi, personel takip sistemi gibi pek çok farklı alanda kullanılabilir.

Ambalaj sektör liderlerinden Sarıbekir Ambalaj'ın da yüz tanıma okuyucuları ve turnike geçiş sistemlerin de tercihi Polimek Elektronik oldu..

2005 yılında Balıkesir Organize Sanayi bölgesinde üretime geçen Sarıbekir ambalaj gıda sektörüne kavanozlar ve kolay açılır kutular üretmektedir.

İş Yerinizde Yapmanız Gereken Yatırımlar Arasında PDKS Sisteminin Önemi

Yatırım yapmadan büyünmüyor, önemli olan yatırımı nereye yapacağımız..İş yerinizde personel devam kontrol sistemini yapacağınız ufak bir yatırımla firmanız da büyük değişiklikler yapabilirsiniz...

İzmir Tasarı Akademi Öğrenci Kontrol ve Takip Sistemi

1984 yılında Eğitim sektöründe hizmet vermeye başlayan Tasarı Eğitim Kurumları faaliyet göstermiş olduğu DGS, YÖS, ALES, KPSS, SPK, MTS VE MODA TEKSTİL alanlarında öncüdür.

Sizce En İyi Satış Sonrası Hizmet Nasıl Olmalıdır?

Polimek Elektronik olarak müşteri memnuniyeti bizim için der daim birinci sıradadır Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler aynı zamanda ar-ge departmanımız için yol gösterici niteliktedir.

TURNİKE NEDİR? BAŞLICA KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?

Turnike, kimi zaman sağlıkta, kimi zaman sporda kimi zaman ise güvenlikte kullandığımız sistemler ve yöntemlere denir. İlk yardım sırasında sağlığımız için, potaya ulaşmaya çalışırken bir teknik yöntem olarak ya da geçiş kontrolünde güvenlik, sıra düzeni sağlamamız açısından turnike sistemlerini kullanırız.

X-RAY NEDİR? X-RAY CİHAZI NERELERDE KULLANILIR?

X-ışınları, belirli enerji aralığında veya buna karşılık gelen dalga boyu 10 ile 0,01 nm aralığında olan elektromanyetik dalgalar veya foton demetine denir.

POLİMEK ‘İN YENİ MARKASI SMARTGUARD

Günümüz koşullarında maalesef güvenlik en büyük ihtiyaç haline gelmiştir. 1995 yılından beri kontrol ve güvenlik sektörünün her kademesin de hizmet veren Polimek Elektronik olarak biz de müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek ve onların bu tarz ihtiyaçlarını bünyemizde karşılamak için üst arama dedekörleri ve x-ray çanta arama cihazları için yeni markamız ‘’SMARTGUARD’’ ı yarattık.

OKUL ÖĞRENCİ VE KAMPÜS GÜVENLİĞİ

Okullardaki rutin güvenlik ve idari kuralların hassasiyetle uygulanmasındaki sorumlu kişi her ne kadar okul müdürleri ve öğretmenler olsa da veliler ve öğrenciler ile işbirliği içinde kurulabilecek çeşitli sistemler sayesinde kampüs alanı ve çevresinin dış etkenlere karşı korunması mümkündür.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45