BLOG

İzmir Tasarı Akademi Öğrenci Kontrol ve Takip Sistemi

1984 yılında Eğitim sektöründe hizmet vermeye başlayan Tasarı Eğitim Kurumları faaliyet göstermiş olduğu DGS, YÖS, ALES, KPSS, SPK, MTS VE MODA TEKSTİL alanlarında öncüdür.

Sizce En İyi Satış Sonrası Hizmet Nasıl Olmalıdır?

Polimek Elektronik olarak müşteri memnuniyeti bizim için der daim birinci sıradadır Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler aynı zamanda ar-ge departmanımız için yol gösterici niteliktedir.

TURNİKE NEDİR? BAŞLICA KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?

Turnike, kimi zaman sağlıkta, kimi zaman sporda kimi zaman ise güvenlikte kullandığımız sistemler ve yöntemlere denir. İlk yardım sırasında sağlığımız için, potaya ulaşmaya çalışırken bir teknik yöntem olarak ya da geçiş kontrolünde güvenlik, sıra düzeni sağlamamız açısından turnike sistemlerini kullanırız.

X-RAY NEDİR? X-RAY CİHAZI NERELERDE KULLANILIR?

X-ışınları, belirli enerji aralığında veya buna karşılık gelen dalga boyu 10 ile 0,01 nm aralığında olan elektromanyetik dalgalar veya foton demetine denir.

POLİMEK ‘İN YENİ MARKASI SMARTGUARD

Günümüz koşullarında maalesef güvenlik en büyük ihtiyaç haline gelmiştir. 1995 yılından beri kontrol ve güvenlik sektörünün her kademesin de hizmet veren Polimek Elektronik olarak biz de müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek ve onların bu tarz ihtiyaçlarını bünyemizde karşılamak için üst arama dedekörleri ve x-ray çanta arama cihazları için yeni markamız ‘’SMARTGUARD’’ ı yarattık.

OKUL ÖĞRENCİ VE KAMPÜS GÜVENLİĞİ

Okullardaki rutin güvenlik ve idari kuralların hassasiyetle uygulanmasındaki sorumlu kişi her ne kadar okul müdürleri ve öğretmenler olsa da veliler ve öğrenciler ile işbirliği içinde kurulabilecek çeşitli sistemler sayesinde kampüs alanı ve çevresinin dış etkenlere karşı korunması mümkündür.

EĞLENCE MERKEZLERİNDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

2017 yılbaşında İstanbul’ da yaşanılan hain terör saldırısı ile eğlence sektörü ve bu sektörün çalışanları büyük ölçüde zarar gördü. Yaşanılan üzücü olayda, mekanda her ne kadar çok sayıda güvenlik görevlisi ve emniyet mensubu bulunsa da kötü niyetli şahısların faaliyeti maalesef engellenemedi.

POLİMEK ELEKTRONİK GÜVENLİK YÖNETİMİ DERGİSİ YENİ SAYISINDA!

İnternet üzerinden ilerleyen işlerin hızlı bir şekilde yürümesi, üyelik ya da hesaplara erişirken ihtiyaç duyulan tam doğrulama gereksinimi için biometri en uygun ve en kolay çözümdür. Benzersiz ölçülebilir özellikleri sayesinde de bankacılık, e- ticaret başta olmak üzere birçok sektörde bu sistem güvenilirlik sağlar.

FABRİKALARDA AKILLI GİRİŞ ÇIKIŞ SİSTEMLERİ

İşletmeniz ister küçük, orta ya da büyük olsun hiç fark etmez!

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİNİN BİZE KAZANDIRDIKLARI

“Bekçiniz değil, siz rahat uyuyun” sloganı ile geliştirilen bekçi tur kontrol sistemi zaman tasarrufu ve güvenlik başta olmak üzere bizlere birçok alanda fayda sağlamaktadır.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45