BLOG

EĞLENCE MERKEZLERİNDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

2017 yılbaşında İstanbul’ da yaşanılan hain terör saldırısı ile eğlence sektörü ve bu sektörün çalışanları büyük ölçüde zarar gördü. Yaşanılan üzücü olayda, mekanda her ne kadar çok sayıda güvenlik görevlisi ve emniyet mensubu bulunsa da kötü niyetli şahısların faaliyeti maalesef engellenemedi.

POLİMEK ELEKTRONİK GÜVENLİK YÖNETİMİ DERGİSİ YENİ SAYISINDA!

İnternet üzerinden ilerleyen işlerin hızlı bir şekilde yürümesi, üyelik ya da hesaplara erişirken ihtiyaç duyulan tam doğrulama gereksinimi için biometri en uygun ve en kolay çözümdür. Benzersiz ölçülebilir özellikleri sayesinde de bankacılık, e- ticaret başta olmak üzere birçok sektörde bu sistem güvenilirlik sağlar.

FABRİKALARDA AKILLI GİRİŞ ÇIKIŞ SİSTEMLERİ

İşletmeniz ister küçük, orta ya da büyük olsun hiç fark etmez!

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİNİN BİZE KAZANDIRDIKLARI

“Bekçiniz değil, siz rahat uyuyun” sloganı ile geliştirilen bekçi tur kontrol sistemi zaman tasarrufu ve güvenlik başta olmak üzere bizlere birçok alanda fayda sağlamaktadır.

POLİMEK’ TE BİLGİLERİNİZ ISO 27001 İLE GÜVENDE!

ISO 27001, bilgi varlıklarını korumak ve ilgili taraflara güven vermek, yeterli ve orantılı güvenlik kontrollerini sağlamak için tasarlanmıştır. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, kurumsal yapıyı, politikaları, planlama faaliyetlerini, sorumlulukları, uygulamaları, prosedürleri, prosesleri ve kaynakları içerir. Böylece firmanız başta çözüm ortakları ve tedarikçileri olmak üzere, bilgileri saklayacağından dolayı ilgili tarafların güvenini kazanır.

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

Çalışanlarınızı tek bir programdan kontrol etmeniz artık çok kolay.. Hem iş yerinizin çıkarlarını gözetebilir hem de yöneticilerinize denetim ve yapılacak kontroller sırasında iş kolaylığı sağlayabilirsiniz.

İzmir Enternasyonal Fuarı bir kez daha kapılarını halka açtı…

Bu yıl 86.sı düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı 18 Ağustos’ ta kapılarını açtı. 27 Ağustos tarihine kadar açık kalacak fuar İzmir Kültürpark’ ta düzenleniyor.

POLİMEK PERSONEL TAKİBİNİ TEK CİHAZDA BİRLEŞTİRDİ

X-ray ve kapı dedektörlerinin pay yüzde 70’e çıktı

Volkan İtfaiye ‘de Ar-ge Departmanı Kurup, Devlet Teşviğinden Yararlandı..

Kontrollü geçişlerin, ve güvenlik önlemlerinin en üst seviyede olmasını isteyen Volkan İtfaiye gerekli donanım ve sistemin kurulması için , kontrol ve güvenlik sistemleri konusunda sektör lideri olan Polimek Elektronik ile anlaştı.

EGE PROFİL YENİ TESİSLERİNDE YİNE POLİMEK ELEKTRONİK'İ TERCİH ETTİ

Ege Profil, 50 milyon euro yatırımla, teknoloji ve üretim kapasitesi açısından Avrupa' nın tek çatı altındaki en büyük PVC fabrikasını İzmir Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ nde kurdu.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45