Normalleşme Sürecinde Güvenlik Teknolojileri

Normalleşme Sürecinde Güvenlik Teknolojileri

Covid-19 salgınıyla mücadele son hızıyla sürerken, artan aşılama oranları ve kısıtlamaların tamamen kaldırılmasıyla beraber hayat yavaş yavaş normal seyrine geri dönmeye başlıyor.

AVM’lerin tekrar açılması, insanların tekrar toplu şekilde bir araya gelmeleri, iş yerlerinin eski düzende çalışmaya başlaması ile temassız güvenlik sistemlerinin önemi her geçen gün artıyor.

Normalleşme sürecinde yüksek talep gören temassız güvenlik sistemleri her geçen gün pazarını büyütmeye devam ediyor.

İş yerleri çalışanlarının takibinde kartlı ve parmak izli personel devam kontrol sistemlerinden ziyade yüz tanıma sistemlerini tercih ediyorlar. Bu şekilde hem temas önlenmiş oluyor, hem personelin kartını başka birine verip geçiş sağlama olasılığının önüne geçilmiş oluyor hem de istenirse yüz tanıma cihazları ile ateş ölçümü de yapılabiliyor.

Ateş ölçer temassız yüz tanıma okuyucuları dilenirse turnikelere de bağlanabiliyor ve böylece ateşi olana veya maskesi olmayan kişiye turnikeyi açmayarak halk sağlığına yardımcı oluyor.

AVM gibi toplu alanlara girişlerde de ateş ölçer kapı dedektörleri yine aynı görevi görüyor.

Dedektörlerin üst kısmında bulunan ateş ölçüm cihazları ile de giriş yapan herkesin ateş

ölçümü rahatlıkla yapılabiliyor.

Covid-19 salgını süresince maskeler nasıl hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduysa, temassız güvenlik sistemleri de normalleşme sürecinde hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor.

Demande de devis

S’il vous plait remplir le formulaire de contact pour obtenir plus d'informations et profiter de notre solution.

+90 232 328 16 45