PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemleri

Personel devam kontrol sistemi (PDKS), şirket personelinin giriş-çıkış zamanlarının kayıt altına alınması ve bu kayıtlarla ilgili günlük ve aylık raporların oluşturulmasını sağlayan, bilgisayar tabanlı elektronik bir sistemdir. Amaç insan iş gücünü minimuma indirerek hatasız kayıtlar oluşturabilmektir. Personel devam kontrol sistemleri (PDKS); şirketinizin, üretim bandınızın, personelinizin, iş gücünüzün, daha efektif çalışmasını sağlar ve maksimum verim almanıza yardımcı olur. Her firmanın çalışma alanları farklı olduğu gibi, ihtiyaçları ve orada kullanılması gereken ekipmanlar da birbirinden farklıdır.

Polimek olarak biz; ihtiyaçlarınıza ve çözülmesini arzu ettiğiniz sorunlara odaklanır ve buna en uygun ekipmanlar ile size en uygun çözümü sunarız. 

PDKS yazılımlarımız MS SQL veritabanını kullanmaktadır.

Şu an ürün gamımız da üç farklı personel devam kontrol yazılımımız (PDKS) bulunmaktadır.

Bunlardan ilki;

PDKS Small  olarak adlandırdığımız; daha çok kobilere ve küçük işletmelere hitap eden PDKS yazılımıdır. Bu yazılım üzerinde herhangi bir değişiklik veya güncelleme yapılamaz. Standart giriş çıkış raporlarının alınabildiği, personel devam kontrol programını basitçe kullanmayı tercih eden, puantaj vb. almayacak müşterilerin tercihi olacak bir PDKS yazılımıdır.

PDKS Standart olarak adlandırdığımız versiyon PDKS programının tek bir kişi tarafından kullanılacağı, standart puantaj raporlarının alınabildiği PDKS yazılımıdır.

PDKS Profesyonel olarak adlandırdığımız yazılımımız ise; standart versiyon üzerine çoklu şirket ve çoklu kullanıcı yapısının uygulandığı, firma taleplerine göre PDKS raporlarının güncellenebildiği ve eklentilerin yapılabildiği profesyonel PDKS yazılımıdır.

PDKS yazılımlarımız; tüm muhasebe programları ile uyumlu çalışıp, veri alışverişi yapabilmektedir.

PDKS demomuzu görmek ve personel devam kontrol programımızı daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Kullanılan Ürünlerimiz

PL 858

RFID Kart Okuyucuları

PL A2 Yüz Tanıma Okuyucusu

Parmak İzi Okuyucular

PL 70 Parmak izi Okuyucu

Parmak İzi Okuyucular

PL 800 Kart Okuyucu

RFID Kart Okuyucuları

PL 28 Parmak İzi Okuyucu

Parmak İzi Okuyucular

PL 218 Yüz Tanıma Okuyucusu

Yüz Tanıma Okuyucuları

PL 52 Parmak İzi Okuyucu

Parmak İzi Okuyucular

PL 90 Parmak İzi Okuyucu

Parmak İzi Okuyucular

PL 661 Yüz Tanıma Okuyucusu

Yüz Tanıma Okuyucuları

Referans
Referans
Referans
Referans
Referans
Referans
Referans
Referans
Referans

PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemlerimizi (PDKS) Tercih Eden Dostlarımızdan Bazıları

Bizim işimiz, firmalara özel çözümler üretmek, istedikleri sistemi eksiksiz bir şekilde teslim edip, sonrasında da en iyi teknik servisi vermektir. Hep size daha iyisini vermek için çalışıyoruz ve işte bu yüzden en iyilerin tercihiyiz…

Tüm Referanslar

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45