Corona Virüsüne Karşı İşyerlerin de  Alınabilecek Önlemlerden Bazıları

Corona Virüsüne Karşı İşyerlerin de Alınabilecek Önlemlerden Bazıları

Corona virüsü geldi ve bir anda hayatımızın merkezine oturdu.

Hepimiz bir şekilde kendimizi ve çevremizi virüsten korumaya çalışıyoruz.

Mümkün olduğunca az insanla temas etmek, ellerimizi düzenli yıkamak ve dezenfektan kullanmak, mümkünse çok kalabalık ortamlarda bulunmamak alınabilecek önlemlerden ilk akla gelenler…

Bir çoğumuz günümüzün büyük kısmını iş yerlerimizde geçirmekteyiz ve  bir çoğumuzun işyerlerin de personel devam kontrol sistemleri kullanılmakta..

Personel devam kontrol sistemlerinin bileşenleri arasında; proximity yada mifare kart okuyucular, parmak izi okuyucular, yüz tanıma okuyucuları ve personel devam kontrol yazılımı bulunmaktadır.

Bu dönemde birebir teması minimum indirmek adına; parmak izi ve yüz tanıma cihazlarının üzerlerin de bulunan kart okuma opsiyonunu kullanmak akıllıca olacaktır.

En azından bu dönemde virüsün yayılmasını önlemek açısından ve hijyen kurallarına dikkat edebilmek için parmak izi okuyucu cihazlarınızı proximity kartlarla veya proximity anahtarlıklarla kullanıp, hem cihaza direk temasta bulunmamış olursunuz, hem de pdks uygulamasından vazgeçmemiş, pdks verilerinizi yine düzenli bir biçimde toplamaya devam etmiş olursunuz.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45