Dünya'da Yeni, Türkiye'de İlk, 7 Renkli X-Ray Görüntüleme Sistemi

Hayatımızın yeni kahramanları x-ray cihazları, kapı dedektörleri, alarmlar, kameralar, turnikeler ve bilimum güvenliği arttırıcı cihazlar...

Hangi avm ‘ye girersek girelim bizi ilk önce onlar karşılıyor, onlar selam veriyorlar artık..

X-ray cihazsız bir kuruma, alışveriş merkezine ya da bir hastaneye giremez olduk..

Bu cihazlar çantalarımızda, paket yada kolilerimiz de patlayıcı madde olup olmadığından tutun da , çantamızdaki sıvıların tehlikeli madde içerip içermediğine kadar her şeyin tespitini yapabiliyor.

Polimek Elektronik güvencesi ile ithal edilen Smartguard x-ray cihazları işi bir adım öteye taşıyor.

Bu cihazlar bildiğimiz x-ray cihazlarının bir kaç adım ötesinde...

Smartguard 5335 C cihazı gelişen teknolojiye uyum sağlayarak dünyada ilk defa geliştirilen 7 farklı renk özelliği sayesinde gerçeğe en yakın görüntü kalitesi sunmaktadır.

7 renkli görüntüleme her bir rengin şüpheli olarak daha etkin bir şekilde tanımlanmasına yardımcı olan belirli bir Atom numarası aralığıyla ilişkilendirilmesini sağlar.

Ayrıca Smartguard 5335 C yeni teknoloji x-ray cihazı üzerinde operatör güvenliği için tasarlanmış neoterik çift simetrik sallanma kapısı mevcuttur.

Yeni nesil x-ray cihazı; güvenlik operatörlerine yardımcı olmak amacıyla x-ışını görüntüsündeki patlayıcıları ve uyuşturucuları otomatik olarak işaretleyerek gerçek zamanlı tarama işlemi için tasarlanmıştır.

Cihazın çevresine yerleştirilmiş olan kameralar sayesinde çantayı / bagajı koyan kişi ve alan kişi tespit edilebilmektedir. Böylece oluşabilecek herhangi bir sorun dahilinde bagajı koyan kişi ve alan kişi arasındaki farklılık tespit edilebilecektir.

Cihaz üzerinde bulunan kameralar kayıt tutma ve saklama özelliğine sahiptir. 

Smartguard yeni nesil x-ray cihazınıni diğer x -ray cihazlarından bir diğer farkı ise köşelerde bulunan uyarıcılardır. Çalışan güvenlik personelinin yorgunluğundan, dikkatsizliğinden dolayı tespit edilen tehlikeli durumları gözden kaçırma ihtimalini ortadan kaldırmak için uyarıcı alarmlar dört köşeye de koyulmuştur ve tehlikeli obje geçtiğinde kırmızı ışık ile görülebilir şekilde uyarmaktadır.

Cihaz tamamen CE Uyumlu olup, ISO 1600, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

Eğer sizinde x-ray cihazı ihtiyacınız varsa ve detaylı bilgi almak istiyorsanız 0 232 328 16 45 numaralı telefondan arayarak bize ulaşabilir,pazarlama@polimek.com.tradresinden iletişime geçebilirsiniz .

Ayrıca Showroom umuzu ziyaret ederek tüm X-Ray cihazlarımızı ve güvenlik çözümlerimizi yerinde inceleyebilirsiniz.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45