GİYİM SEKTÖRÜ İHRACAT DEVİ HUGO BOSS SON KALİTE KONTROLÜNDE POLİMEK ELEKTRONİK’İ TERCİH ETTİ

HUGO BOSS; tekstilde dünya devi olup;Hugo Ferdinand Boss tarafından kurulmuş ve giyim sektöründe 110 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Dünyada üretilen HUGO BOSS takım elbiselerinin %80’i Türkiye’de üretilmektedir. İzmir’de yaklaşık olarak 65.000m2’lik alana kurulmuş ve 4.000 personeliyle faaliyet göstermektedir. İzmir, HUGO BOSS’un en büyük üretim tesisine ev sahipliği yapmaktadır. Fabrika sadece en büyük HUGO BOSS üretim tesisi olmamakla birlikte, büyük bir istihdam kaynağı ve aynı zamanda yüksek teknolojiyi benimsemiş bir ileri teknoloji ürünüdür.

HUGO BOSS, endüstride göründüğü gibi, ağ bağlantılı makineler, kapsamlı veri analizi ve esnek süreçler ile neye benzediğini gösterirken, ürünlerinin son kontrol ayağını Polimek Elektronik ürünlerinden Smartguard 6550 C X-Ray cihazına bıraktı.

Ürünlerini son kullanıcıya gönderirken üretim sırasında kırılmış küçük iğne parçalarının takım elbiselerde kalmasından şikayetçi olan HUGO BOSS, bu sorununu çözebilmek için 4 renkli görüntüleme özelliğine sahip, görüntü kayıt ve arşiv özelliğiyle rapor alınabilen, iğne tespitinde yüksek yoğunluklu alarm özelliği vb. gibi bir çok özelliğinden dolayı Polimek Elektronik distribütörlüğündeki Smartguard 6550 C cihazını tercih etti.

Smartguard 6550 C, takım elbisenin vatkasına, astarına, metal objelerinin bulunduğu düğmelerin arkasına saklanmış kırık iğne parçalarını bile sorunsuz şekilde tespit etmiştir. Takım elbiseler SG 6550 C X-ray cihazına askıları ile sokulmuş ve hiçbir metal yoğunluğundan etkilenmeden en ufak iğne parçacıklarını hatasız şekilde tespit etmiştir.

Hayatımızda sadece güvenlik önlemleri için kullandığımızı düşündüğümüz X-Ray cihazları güvenlik önleminin yanı sıra içerisinden geçirilen ürünlerin üzerinde istenmeyen iğne/ metal parçalarının tespitinde de kullanılmaktadır.

Eğer sizinde güvenlik önlemi dışındaki kullanımları için X-Ray cihazına ihtiyacınız varsa ve detaylı bilgi almak isterseniz 0 232 328 1645 numaralı telefondan arayarak bize ulaşabilir, pazarlama@polimek.com.tr adresinden iletişime geçebilir, ayrıca showroomumuzu ziyaret ederek X-Ray cihazlarımızı inceleyebilirsiniz.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45