Güvenlik Pazarı Genişliyor, Termal Ürünler Pazara Sunuldu..

Güvenlik Pazarı Genişliyor, Termal Ürünler Pazara Sunuldu..

Günümüzde kontrol ve güvenlik her şeyden daha önemli bir hal almakta..

Özellikle kurumların, alışveriş merkezlerinin ve iş yerlerimizin güvenliği günümüz koşullarında çok çok önemli hale gelmiştir.

Bu kilit noktaların güvenliğini sağlamak için kullanılan sistemlere her geçen gün yenileri eklenmektedir.

Fakat en temel güvenlik uygulamaları x-ray cihazları ile el çantalarının ve bagajlarının kontrol edilmesi; metal dedektörler ile kişilerin üzerlerinde metal olup olmadığının tespit edilmesi, turnikeler, parmak izi okuyucular ile yetkisiz kişilerin girişlerinin sınırlandırılmasıdır.

Covid-19 ‘dan sonra tüm bunlara bir de ateş ölçer ürünler ile kişilerin ısı tespitinin yapılarak toplu alanlara o şekilde girişlerine müsade edilmesi eklenmiştir.

Ateş ölçer termal ürünler yelpazesi de oldukça geniştir.

Isıyı tespit edip, vücut ısısı 37 derecenin üzerindeki kişilere turnikeyi açmayan termal yüz tanıma okuyucuları, metal dedektör şeklinde içerisinden geçerken ateş ölçen termal kapılar ve yine ateşi algılayan termal sütunlar pazarda yerini almıştır.

Sizde iş yerinizin, kurumunuzun, alışveriş merkezinizin güvenliği için bu tehbirlerden herhangi birine ihtiyaç duyuyorsanız Polimek olarak biz gerekli çözümü sağlamak için buradayız..

Ayrıca tüm Covid 19 ürünlerinin satışından elde edilecek tutarın belirli bir miktarı, bu dönemde zorunlu nedenlerle iş yerlerini kapatmak zorunda kalmış esnafa yardım amacıyla kullanılacaktır..

Detaylı bilgi için bize www.polimek.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz…

Sağlıklı günlerde buluşmak dileği ile…

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45