Personel Devam Kontrol Sistemi (Pdks) Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Personel Devam Kontrol Sistemi (Pdks) Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Pdks, personel devam kontrol sistemi alırken dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır.

Öncelikle pdks ürünlerini kullanan departmanlar; genellikle insan kaynakları ya da bilgi işlem departmanıdır; fakat bazı firmalarda satın alma işlemini sadece satın alma departmanları yaptığından pdks programının özelliklerine veya departmanların pdks den beklentilerine bakmadan sadece fiyat odaklı alım yapıldığında ileride sıkıntılarla karşılaşılabilir.

Pdks sistemi; pdks cihazları ve pdks yazılımlarından oluşmaktadır.

Burada düşülen yanılgı; alım yapılırken işin sadece gözle görülen kısmı olan pdks cihazlarına odaklanılmasıdır; oysa ki pdks sisteminde en önemli kısım pdks yazılımıdır.

Firmaların taleplerine göre pdks yazılımının güncellenebilir olması, pdks programının size vereceği raporlar; yeni nesil bir database de yazılmış olması, yazılımın kaç kişiye kadar destek sağladığı; alım sonrası firmadan alınacak teknik destek pdks sisteminin satın alması yapılırken dikkat edilecek en önemli konulardır.

Pdks programları iş gücünüzü daha verimli harcamanıza yardımcı olur,

Bu nedenle pdks programlarınıza gereken önemi gösterin; pdks programıyla ilgili demo ve sunum çalışması için 0 232 328 16 45 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da pazarlama@polimek.com.trye mail atabilirsiniz.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45