Polimek Elektronik ürünleri Dünya’ya Açılıyor

Polimek Elektronik ürünleri Dünya’ya Açılıyor

Kaizen yaklaşımını esas alan firmamız ,kontrol ve güvenlik sistemlerinde edindiği 25 yıllık bilgi birikimini ve deneyimlerini paylaşmaktan büyük memnuniyet duymaktadır.

Kaizen, tüm çalışmaların merkezine insana hizmet etmeyi koyarak, herkesin katılımı ile, kalitenin küçük adımlarla da olsa sürekli olarak geliştirilmesini esas alan bir kalite iyileştirme yaklaşımıdır.

 Bu felsefeye göre, her geçen gün, bir önceki günden daha iyi olması için sürekli çaba sarf edilmelidir.

İhracat departmanımızın yaptığı başarılı işbirliklerinden biri olan Mısır Bölgesin’de ki bayimiz ‘’Domanion Industriel Solution 10-13 Aralık 2020 tarihleri arasında Kaire’de gerçekleşen Mactech fuarına katılmış olup, firmamızı ve ürünlerimizi temsil etmiştir.

Ürünlerimizin sergilendiği MACTECH Fuarı Mısır bayimiz için oldukça verimli geçmiştir.

Turnike ve bariyer sistemleri ile x-ray bagaj arama cihazları ve kapı dedektörlerimizin sergilendiği Mactech fuarında güzel işbirlikleri için ilk adımlar atılmıştır.

Yurtdışında da; yurt içinde olduğu gibi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Polimek, bu konuda gerek dökümantasyon, gerek ürün ve teknik servis desteği ile müşterilenin yanındadır.

Polimek’in yurtdışına sunduğu ürün profili içerisinde;

-  Bekçi tur kontrol sistemleri

-  Kartlı- parmak izli – yüz tanımalı personel devam kontrol sistemleri

-  Geçiş kontrol sistemleri

-  Turnike sistemleri

-  Kapı dedektörleri ve x-ray çanta bagaj arama sistemleri mevcuttur.

Polimek gerçekleştirdiği ihracatlar ile ülke ekonomisine fayda sağlarken,  Türk markasını dünyada en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflemektedir.


Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45