YENİ YIL GELİRKEN ALINMASI GEREKEN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Yeni yılın gelişini otellerde, eğlence mekanlarında kutlamayı tercih ederiz.

Taksimde yaşanan saldırının ardından herkesin kafasında ya tekrarlanırsa, bulunduğumuz yerin güvenliği ne kadar kontrol altında gibi soru işaretleri oluşmaya başladı.

Eğlenmek, güzel vakit geçirmek hepimizin hakkı olduğu gibi güvende hissetmek de en doğal hakkımız.

Eğlenirken tereddüde düşmemek, her an endişe içerisinde olmamak için bulunduğumuz alanların en yoğun güvenlik önlemleriyle korunması gerekmektedir.

Bu önlemlerin en başında da gidilen mekanların giriş/çıkış kontrollerinde X-Ray cihazları, Metal Kapı dedektörleri ve son tarama için El dedektörleri bulunmalıdır.

X-ray cihazlarıyla çanta ve paketlerimizin kontrolü sağlanırken, metal kapı dedektörleriyle mekana giriş yapan kişinin üzerinde tehlikeli, kesici, patlayıcı eşya bulundurup bulundurmadığı kontrolü sağlanır ve son olarak da el dedektörüyle üzerlerinde kesici, tehlikeli alet olup olmadığının teyidi sağlanarak güvenlik önlemleri alınmış olur.

Polimek Elektronik olarak bizde bu güvenlik önlemlerinin bir parçası olarak hayatınızın her anında X-ray cihazları, Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleriyle güvenlik önlemlerinin üst düzeyde tutulması gereken her alana hizmet etmekteyiz.

Eğer sizde güvenliğinizi arttırmak için önlem almak isterseniz 0 232 328 1645 numaralı telefondan bize ulaşabilir, pazarlama@polimek.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi inceleyebilmek için showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45