BLOG

Normalleşme Sürecinde Güvenlik Teknolojileri

Covid-19 salgınıyla mücadele son hızıyla sürerken, artan aşılama oranları ve kısıtlamaların tamamen kaldırılmasıyla beraber hayat yavaş yavaş normal seyrine geri dönmeye başlıyor. AVM’lerin tekrar açılması, insanların tekrar toplu şekilde bir araya gelmeleri, iş yerlerinin eski düzende çalışmaya başlaması ile temassız güvenlik sistemlerinin önemi her geçen gün artıyor.

Yüksek Güvenlik İhtiyacı Olan Yerlerin İlk Tercihi Tam Boy Turnikeler

Güvenlik kontrol uygulamalarının vazgeçilmez ürünü turnikelerdir. Turnikelerin kullanılacağı yerin güvenlik düzeyi seçeceğimiz turnikenin modelini belirlemede etkilidir. Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde Tam Boy turnikeler tercih edilmelidir.

Bekçi Tur Kontrol Sistemlerinin Farkları

26 yıldır bekçi tur kontrol sistemlerinde sektör lideri olan Polimek her geçen gün ürününü geliştirmeye ve güncellemeye devam ediyor..

Ateş ölçer Yüz Tanıma Okuyucusu

Tüm dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını ve sonrasında en çok tercih edilen kontrol sistemi uygulamalarından biri de ateş ölçerli yüz tanıma okuyucularıdır.

Kolay Turnike Montajı

Turnikeler ve turnike kontrol sistemleri artık hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline geldi.. Kontrol edilmesi istenen yerlere monte edilen turnikeler ile bir çok lokasyon da güvenlik kontrolü yapmak artık çok daha kolay..

Tüm Bagaj Boyları için Uygun X-ray Modelimiz Smartguard SG 6550 C

X-ray tercihinde en çok kafa karıştırılan konulardan biri x-ray cihazlarının ölçüleridir. Genellikle AVM, postane, belediye gibi sadece küçük el çantalarının kontrollerinin yapıldığı yerlerde 5030 gibi en küçük boy x-ray cihazları tercih edilirken; havaalanları, oteller gibi büyük boy valiz ve çantaların kontrollerinin yapılacağı yerlerde 8065 , 100100 gibi büyük modeller tercih edilmektedir.

Egepen Deceuninck'te Geçişler Polimek ile Kontrol Altında

PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip EgepenDeceuninck, dünya standartlarındaki üretim kalitesiile 130 bin dönüm arazi üzerinde 78 bin 300 metrekare kapalı alan ile İzmir Menemen Plastik Organize Sanayin’de faaliyet göstermektedir.

X-Ray Bagaj Tarama Cihazlarını Kullanmak Neden Bu Kadar Önemli?

X-ray cihazlarının sadece havaalanları ve istasyonlar gibi kalabalık yerlerde kullanılması gerektiği düşünülebilir. Fakat düşünülenin aksine sergi alanları, avm girişleri, konser alanları, oteller gibi güvenliğin önemli olduğu pek çok yere kurulumu gerçekleştirildiğinde buralardaki şüpheli paket ve bagajların taranması çok daha kolay bir biçimde yapılarak güvenlik riski minimuma indirilmiş olur.

Rfid Hgs -Ogs Araç Tanıma Sistemi

Otoparkların güvenliğini sağlamak; araçların giriş-çıkış sürelerini minimuma indirmek ve yoğunluğu önlemek için kullanılan en yeni teknoloji rfid araç tanıma sistemidir.

Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Polimek yazılımları kullandığı biyometrik/rfid gibi teknolojilerle entegre olarak, çalışanlarınızın tanımlanmasını ve gerçek zamanlı takibini doğru bir şekilde sağlar. Yüz tanıma sistemleri, biyometrik sistemlerden en çok bilinen ve tercih edilenidir.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45