BLOG

PDKS Sistemleri Hangi Sektörler için Uygundur?

PDKS; Personel devam kontrol sistemleri perakende, gıda, turizm, lojistik, eğitim, güvenlik, sağlık, sanayi, otomotiv, hizmet vb. birçok sektörde insan kaynakları departmanları ve çalışanları için olmazsa olmazdır.

Polimek PDKS Yazılımları ile Personel İzleme

Polimek PDKS Programları Sizi Ay başlarında Doküman Arşivleri ve Puantaj Raporları Arasında Harcadığınız Atık Zamandan Kurtarıyor….

X-ray Cihazları ve Üst Arama Dedektörleri Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

X-ray cihazları ve üst arama metal dedektörleri özel yada kurumsal tesis veya bina girişlerinde yada alışveriş merkezleri gibi güvenliğin önemli olduğu alanlarda giriş-çıkış, kapı ve noktalarında güvenliği sağlamak amacı ile kullanılır.

Pdks (Personel Devam Kontrol Sistemleri) Nedir? Pdks Sistemi Nerelerde Kullanılır? Pdks Sistemini Kimler Kullanmalıdır?

‘’PDKS’’ adını verdiğimiz Personel Devam Kontrol Sistemi; işletmelerde çalışanların performansını takip etme amacıyla kullanılan otomasyon sistemidir.

2020 Yılının Ardından ..

Ekonomik olarak dünyadaki en büyük toplumsal çöküş sebebine neden olan Covit-19, 2020’ye damgasını vurdu. Koronavirüs salgını sonrası insanların yaşam biçimlerini değiştirerek evde daha fazla vakit geçirmeleri, lojistik operasyonların sınırlandırılması, azalan iş hacimleri ve tüm bu gelişmelerin birkaç ay içerisinde yaşanması şirketlerin konfor alanından hızla uzaklaşmasıyla sonuçlandı.

Polimek Elektronik ürünleri Dünya’ya Açılıyor

Kaizen yaklaşımını esas alan firmamız ,kontrol ve güvenlik sistemlerinde edindiği 25 yıllık bilgi birikimini ve deneyimlerini paylaşmaktan büyük memnuniyet duymaktadır.

Polimek Youtube Kanalımızda Neler Var ?

Kontrol ve güvenlik sistemleri ile ilgili tüm merak ettiklerinize; yeni ürün ve teknolojilere; Polimek olarak yaptığımız uygulamalara;

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi Güvenlik Sistemleri Kurulumu Başariyla Tamamlandi…

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmir’e hediyesi olan Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), bir proje yarışmasının sonucu olarak 27 Aralık 2008 tarihinde açılmıştır.

X-ray Cihazları Nereler de Kullanılır, Nasıl Çalışır, Sağlığa Zararlı mıdır?

X ışınları ilk olarak Alman Fizik Profesörü W. C. Röntgen tarafından 1895 yılında keşfedilmiştir. X-ray nesnelerin x ışını kaynağından geçirilmesiyle görüntüleri oluşturan cihazlardır. Zaman içerisinde x-ışınları geliştirilmiş ve güvenlik için de kullanılmaya başlanmıştır.

PDKS Sistemleri Hangi Firmaların Kullanımı için Uygundur, Firmalara Neler Kazandırır?

Kısaca PDKS, bir diğer adı ile ‘’Personel Devam Kontrol Sistemleri’’ her türlü büyük ve küçük ölçekli işletmelerin giriş-çıkış, izin, mesai, tatil, bordro ve günlük çalışma kayıtlarına birebir ulaşabileceği, istediği zaman istediği gruptan rapor alabileceği, işverenlerin iş yükünü azaltan ve takibini kolaylaştıran akıllı otomasyon sistemidir.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45