BLOG

Kolay Turnike Montajı

Turnikeler ve turnike kontrol sistemleri artık hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline geldi.. Kontrol edilmesi istenen yerlere monte edilen turnikeler ile bir çok lokasyon da güvenlik kontrolü yapmak artık çok daha kolay..

Tüm Bagaj Boyları için Uygun X-ray Modelimiz Smartguard SG 6550 C

X-ray tercihinde en çok kafa karıştırılan konulardan biri x-ray cihazlarının ölçüleridir. Genellikle AVM, postane, belediye gibi sadece küçük el çantalarının kontrollerinin yapıldığı yerlerde 5030 gibi en küçük boy x-ray cihazları tercih edilirken; havaalanları, oteller gibi büyük boy valiz ve çantaların kontrollerinin yapılacağı yerlerde 8065 , 100100 gibi büyük modeller tercih edilmektedir.

Egepen Deceuninck'te Geçişler Polimek ile Kontrol Altında

PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip EgepenDeceuninck, dünya standartlarındaki üretim kalitesiile 130 bin dönüm arazi üzerinde 78 bin 300 metrekare kapalı alan ile İzmir Menemen Plastik Organize Sanayin’de faaliyet göstermektedir.

X-Ray Bagaj Tarama Cihazlarını Kullanmak Neden Bu Kadar Önemli?

X-ray cihazlarının sadece havaalanları ve istasyonlar gibi kalabalık yerlerde kullanılması gerektiği düşünülebilir. Fakat düşünülenin aksine sergi alanları, avm girişleri, konser alanları, oteller gibi güvenliğin önemli olduğu pek çok yere kurulumu gerçekleştirildiğinde buralardaki şüpheli paket ve bagajların taranması çok daha kolay bir biçimde yapılarak güvenlik riski minimuma indirilmiş olur.

Rfid Hgs -Ogs Araç Tanıma Sistemi

Otoparkların güvenliğini sağlamak; araçların giriş-çıkış sürelerini minimuma indirmek ve yoğunluğu önlemek için kullanılan en yeni teknoloji rfid araç tanıma sistemidir.

Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Polimek yazılımları kullandığı biyometrik/rfid gibi teknolojilerle entegre olarak, çalışanlarınızın tanımlanmasını ve gerçek zamanlı takibini doğru bir şekilde sağlar. Yüz tanıma sistemleri, biyometrik sistemlerden en çok bilinen ve tercih edilenidir.

Smartguard Marka X-ray ve Kapı Dedektörlerimiz, Havaalanları, Gümrük ve Sınır Kapıları ile Liman İşletmeleri için Çözümler Üretiyor…

2017 yılında Smartguard markası ile x-ray cihazları ve üst arama dedektörleri imalatına başlayan Polimek Elektronik, posta, bagaj, küçük koli, büyük koli ve kargo tipi x-ray cihazları ve dedektörlerinin üretimine aralıksız devam etmektedir.

Bekçi Kontrol Sistemleri Her Geçen Gün Profesyonelleşiyor..

1995 yılında Polimek tarafından piyasaya sunulan ilk bekçi tur kontrol sistemi olan '' Akıllı Kalem'' her geçen gün güncelleniyor..

Yemekhane Kontrol Sistemi Nedir, Yemekhane Kontrol Sistemi ne İşe Yarar?

Yemekhane kontrol sistemi her ne kadar basit bir sistem gibi görünse de, kalabalık fabrikalarda içinden çıkılmaz bir duruma gelebiliyor. Yemekhane kontrol sisteminde asıl amaç; personelin yediği yemek sayısını düzenlemek; yemekhane girişlerini hak ediş usulüne göre kontrol etmek, herkesin eşit ve adaletli bir şekilde yemekhane kontrol sisteminden yararlanmasını sağlamak ve aynı zamanda israfın önüne geçmektir.

PUANTAJ NEDİR NASIL HESAPLANIR?

Puantaj cetveli ile işveren; çalışanların ne kadar süre ile çalıştığını, çalışması gerekenden fazla ya da eksik çalışıp çalışmadığını kolayca hesaplayabilir.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45