BLOG

Smartguard Marka X-ray ve Kapı Dedektörlerimiz, Havaalanları, Gümrük ve Sınır Kapıları ile Liman İşletmeleri için Çözümler Üretiyor…

2017 yılında Smartguard markası ile x-ray cihazları ve üst arama dedektörleri imalatına başlayan Polimek Elektronik, posta, bagaj, küçük koli, büyük koli ve kargo tipi x-ray cihazları ve dedektörlerinin üretimine aralıksız devam etmektedir.

Bekçi Kontrol Sistemleri Her Geçen Gün Profesyonelleşiyor..

1995 yılında Polimek tarafından piyasaya sunulan ilk bekçi tur kontrol sistemi olan '' Akıllı Kalem'' her geçen gün güncelleniyor..

Yemekhane Kontrol Sistemi Nedir, Yemekhane Kontrol Sistemi ne İşe Yarar?

Yemekhane kontrol sistemi her ne kadar basit bir sistem gibi görünse de, kalabalık fabrikalarda içinden çıkılmaz bir duruma gelebiliyor. Yemekhane kontrol sisteminde asıl amaç; personelin yediği yemek sayısını düzenlemek; yemekhane girişlerini hak ediş usulüne göre kontrol etmek, herkesin eşit ve adaletli bir şekilde yemekhane kontrol sisteminden yararlanmasını sağlamak ve aynı zamanda israfın önüne geçmektir.

PUANTAJ NEDİR NASIL HESAPLANIR?

Puantaj cetveli ile işveren; çalışanların ne kadar süre ile çalıştığını, çalışması gerekenden fazla ya da eksik çalışıp çalışmadığını kolayca hesaplayabilir.

PDKS Sistemleri Hangi Sektörler için Uygundur?

PDKS; Personel devam kontrol sistemleri perakende, gıda, turizm, lojistik, eğitim, güvenlik, sağlık, sanayi, otomotiv, hizmet vb. birçok sektörde insan kaynakları departmanları ve çalışanları için olmazsa olmazdır.

Polimek PDKS Yazılımları ile Personel İzleme

Polimek PDKS Programları Sizi Ay başlarında Doküman Arşivleri ve Puantaj Raporları Arasında Harcadığınız Atık Zamandan Kurtarıyor….

X-ray Cihazları ve Üst Arama Dedektörleri Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

X-ray cihazları ve üst arama metal dedektörleri özel yada kurumsal tesis veya bina girişlerinde yada alışveriş merkezleri gibi güvenliğin önemli olduğu alanlarda giriş-çıkış, kapı ve noktalarında güvenliği sağlamak amacı ile kullanılır.

Pdks (Personel Devam Kontrol Sistemleri) Nedir? Pdks Sistemi Nerelerde Kullanılır? Pdks Sistemini Kimler Kullanmalıdır?

‘’PDKS’’ adını verdiğimiz Personel Devam Kontrol Sistemi; işletmelerde çalışanların performansını takip etme amacıyla kullanılan otomasyon sistemidir.

2020 Yılının Ardından ..

Ekonomik olarak dünyadaki en büyük toplumsal çöküş sebebine neden olan Covit-19, 2020’ye damgasını vurdu. Koronavirüs salgını sonrası insanların yaşam biçimlerini değiştirerek evde daha fazla vakit geçirmeleri, lojistik operasyonların sınırlandırılması, azalan iş hacimleri ve tüm bu gelişmelerin birkaç ay içerisinde yaşanması şirketlerin konfor alanından hızla uzaklaşmasıyla sonuçlandı.

Polimek Elektronik ürünleri Dünya’ya Açılıyor

Kaizen yaklaşımını esas alan firmamız ,kontrol ve güvenlik sistemlerinde edindiği 25 yıllık bilgi birikimini ve deneyimlerini paylaşmaktan büyük memnuniyet duymaktadır.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45