BLOG

Polimek Youtube Kanalımızda Neler Var ?

Kontrol ve güvenlik sistemleri ile ilgili tüm merak ettiklerinize; yeni ürün ve teknolojilere; Polimek olarak yaptığımız uygulamalara;

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi Güvenlik Sistemleri Kurulumu Başariyla Tamamlandi…

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmir’e hediyesi olan Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), bir proje yarışmasının sonucu olarak 27 Aralık 2008 tarihinde açılmıştır.

X-ray Cihazları Nereler de Kullanılır, Nasıl Çalışır, Sağlığa Zararlı mıdır?

X ışınları ilk olarak Alman Fizik Profesörü W. C. Röntgen tarafından 1895 yılında keşfedilmiştir. X-ray nesnelerin x ışını kaynağından geçirilmesiyle görüntüleri oluşturan cihazlardır. Zaman içerisinde x-ışınları geliştirilmiş ve güvenlik için de kullanılmaya başlanmıştır.

PDKS Sistemleri Hangi Firmaların Kullanımı için Uygundur, Firmalara Neler Kazandırır?

Kısaca PDKS, bir diğer adı ile ‘’Personel Devam Kontrol Sistemleri’’ her türlü büyük ve küçük ölçekli işletmelerin giriş-çıkış, izin, mesai, tatil, bordro ve günlük çalışma kayıtlarına birebir ulaşabileceği, istediği zaman istediği gruptan rapor alabileceği, işverenlerin iş yükünü azaltan ve takibini kolaylaştıran akıllı otomasyon sistemidir.

Geçiş Kontrol Sistemleri Nelerdir ?

Fabrikalar, okullar, şantiyeler, resmikurumlar vb. gibi yerlerin girişte ki güvenlik denetimini sağlayan, terminallerden aldığı giriş –çıkış bilgileri ile kişilerin bilgilerini kullanıcılara raporlayan ve farklı güvenlik panelleri ile destekleyen sistem bütününe Geçiş Kontrol Sistemi denir.

Günümüzde Turnike Sistemlerinin Kullanım Amaç ve Alanları

Turnikeler; günümüz de insanların çok sık bulunduğu ortamlar da (işletmeler, fabrikalar, spor salonları, yemekhaneler, okullar, plazalar, askeri alanlar, havaalanları, metrolar, kamu kurum ve kuruluşları vb.) kontrol ve güvenliği sağlamak için kullandığımız geçiş kontrol sistemlerinin bir parçasıdır.

Akıllı Kalem nedir? Nerelerde Kullanılır ?

Devriye tur kontrol sistemi güvenlik açısından önemli olarak belirlenmiş noktaların, belirli zaman diliminde ziyaret edilip edilmediğini kontrol altına alan teknolojik bir sistemdir.

Access Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Access geçiş kontrol sistemleri doğru kullanıldığında hayatımızı kolaylaştırır..

Turnikeli Geçiş Sistemleri Artık Hayatımızın Vazgeçilmez Bir Parçası...

Özellikle Covid sonrası turnikeli geçiş sistemleri kullanımı oldukça artmıştır. Ateşölçer ürünlerle beraber de kullanılabilen turnike sistemleri; okullar, stadyumlar ve tüm spor alanlarının sağlıkla kullanımı için çok uygundur.

Polimek Elektronik Ne İş Yapar?

Biz kimiz, neler yapıyoruz, eğlenceli bir şekilde cevapları bir dakikalık bir videoya sığdırdık. Keyifli Seyirler...

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45