BLOG

Güvenlik Pazarı Genişliyor, Termal Ürünler Pazara Sunuldu..

Günümüzde kontrol ve güvenlik her şeyden daha önemli bir hal almakta.. Özellikle kurumların, alışveriş merkezlerinin ve iş yerlerimizin güvenliği günümüz koşullarında çok çok önemli hale gelmiştir. Bu kilit noktaların güvenliğini sağlamak için kullanılan sistemlere her geçen gün yenileri eklenmektedir.

Polimek ile Giriş- Çıkışlar Güvenle Yapılıyor..

Termal kapı dedektörlerimiz ve termal yüz tanıma sistemimiz ile giriş-çıkışlar güvenle yapılıyor..

İşletmenizi Korona Virüsünden Korumak İçin Öneriler

Tüm Dünya Korona virüsüne karşı çeşitli önlemler alırken; işletmelerde ellerinden geldiğince kendi önlemlerini alıp, çalışanlarını korumaya çalışıyor..

Corona Virüsüne Karşı Isı Ölçerli ( Termometreli ) Termal Kapı Tipi Metal Dedektör Önlemi

Tüm dünyayı saran Corona Virüs salgınına karşı, her geçen gün yeni önlemler gündeme geliyor. Smartguard ısı ölçerli termal kapı dedektörleri de bu önlemlerden sadece bir tanesi...

Corona Virüsüne Karşı İşyerlerin de Alınabilecek Önlemlerden Bazıları

Corana virüsünden korunmak için alabileceğimiz önlemlerin arasında, işyerlerimiz de yapabileceğimiz ufak değişikliklerde mevcut..

Yemekhane Kontrol Sistemi Nedir? Nerelerde Kullanılır ?

Yemekhaneleri düzenlemek, yemek yiyecek kişi sayısına göre yemek çıkarmak ve bunu planlamak yemekhane kontrol takip sistemleri ile artık çok daha kolay..

Yeni Kurulmakta Olan Bir Firma İçin Elektronik Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

Yeni kurulan veya inşaatı tamamlanmaya yakın firmalar güvenlik ve kontrol çözümleri ile ilgili önlemleri genellikle firma inşaat aşamasındayken çözmeyi tercih ederler.

Mahalle ve Gece Bekçileri Nedir, Kimlerdir? Gece Bekçilerinin Kontrolleri için Hangi Sistemler Kullanılır?

Mahalle ve gece bekçileri; jandarma ve polislerin yardımcısı konumunda olan, park, bahçe, cadde, sokak gibi belli bölgelerin güvenliğini sağlamakla görevli kişilerdir.

Geçiş Kontrol Sistemleri ve Biyometrik Geçiş

Uzun yıllardır güvenlik, kontrol ve otomasyon konularında hizmet veren Best dergisinin Ocak ayı dosya konusu olan Geçiş kontrol sistemleri ve Biyometrik Geçiş bölümünde bizde varız...

Metal Dedektör Çeşitleri Nelerdir? Üst Arama Metal Dedektörü Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Son günlerde her yerde görmeye alıştığımız güvenlik kontrol cihazlarından olan üst arama metal dedektörleri, kişinin üzerinde bulunan metal veya patlayıcı nesneleri tespit eden elektronik cihazlardır.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45