BLOG

EBSO' NUN ÇANTA VE PAKET KONTROLLERİ İÇİN X-RAY GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE TERCİHİ POLİMEK OLDU..

Ege Bölgesi Sanayiciler Odası giriş-çıkış kontrollerini Polimek ile sağlıyor.. EBSO çanta ve paket kontrol cihazlarında ''Smartguard'' markasını tercih etti..

Petrol Devlerinden Socar’ın, Star Rafinerisi için Güvenlik Önlemlerinde Tercihi Polimek Elektronik Ürünlerinden Mantar Bariyer Oldu.

İnşaatına 2001 yılında başlanmış olup,2018 yıl sonunda bitmesi planlanan Star Rafinerisi projesinin; giriş çıkış kontrolleri Polimek Elektronik tarafından kurulan mantar bariyerler tarafından sağlanmaktadır.

Dünya'da Yeni, Türkiye'de İlk, 7 Renkli X-Ray Görüntüleme Sistemi

Smartguard SG 5335 C yeni nesil x-ray bagaj tarama ve tanımlama sistemleri dünya da ilk defa 7 renkli görüntüleme sistemini kullanıyor..

Gıda Sektörünün Devi Ege Hazır Yiyecek Firması Üretim Girişlerini Polimek ile Kontrol Ediyor..

24 yıllık bir geçmişe dayanan ''Ege Mezzet'' adıyla bildiğimiz Ege Hazır Yiyecek gerek personel girişleri olsun, gerek üretim girişleri olsun; kontrolü Polimek ile sağlıyor.

Bekçi Tur Kontrol Sistemlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Bekçi Tur Kontrol Sistemlerinin günümüzden birden çok kullanım alanı mevcuttur. Bekçi kontrolünün yanında; aynı zamanda araç takip sistemi, personel takip sistemi gibi pek çok farklı alanda kullanılabilir.

Ambalaj sektör liderlerinden Sarıbekir Ambalaj'ın da yüz tanıma okuyucuları ve turnike geçiş sistemlerin de tercihi Polimek Elektronik oldu..

2005 yılında Balıkesir Organize Sanayi bölgesinde üretime geçen Sarıbekir ambalaj gıda sektörüne kavanozlar ve kolay açılır kutular üretmektedir.

İş Yerinizde Yapmanız Gereken Yatırımlar Arasında PDKS Sisteminin Önemi

Yatırım yapmadan büyünmüyor, önemli olan yatırımı nereye yapacağımız..İş yerinizde personel devam kontrol sistemini yapacağınız ufak bir yatırımla firmanız da büyük değişiklikler yapabilirsiniz...

İzmir Tasarı Akademi Öğrenci Kontrol ve Takip Sistemi

1984 yılında Eğitim sektöründe hizmet vermeye başlayan Tasarı Eğitim Kurumları faaliyet göstermiş olduğu DGS, YÖS, ALES, KPSS, SPK, MTS VE MODA TEKSTİL alanlarında öncüdür.

Sizce En İyi Satış Sonrası Hizmet Nasıl Olmalıdır?

Polimek Elektronik olarak müşteri memnuniyeti bizim için der daim birinci sıradadır Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler aynı zamanda ar-ge departmanımız için yol gösterici niteliktedir.

TURNİKE NEDİR? BAŞLICA KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?

Turnike, kimi zaman sağlıkta, kimi zaman sporda kimi zaman ise güvenlikte kullandığımız sistemler ve yöntemlere denir. İlk yardım sırasında sağlığımız için, potaya ulaşmaya çalışırken bir teknik yöntem olarak ya da geçiş kontrolünde güvenlik, sıra düzeni sağlamamız açısından turnike sistemlerini kullanırız.

Teklif ya da Bilgi Alın

Çözümlerimizden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

+90 232 328 16 45