25 Yıla Atılan İmza

25 yıldır hizmet kalitemiz, marka kültürümüz ve inovasyon aşkımız ile Türkiye’nin güvenlik, kontrol ve otomasyon sektöründe dünyaya açılan kapısı olarak büyümeye devam ediyoruz. Çözüm ortaklarımız, bayilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimizle bir aile olarak büyümeye devam edeceğiz.

Biz Kimiz?

Polimek Elektronik, her biri alanında uzman personeli ile güvenlik, kontrol ve otomasyon sorunlarınıza, yenilikçi, çağdaş, teknolojik ürünler ve yazılımlar üretip çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır. 

25 yıl önce İzmir'de kurulan Polimek Elektronik; üretici kimliği ile, bekçi kontrol sistemleri, personel devam kontrol sistemleri, turnikeli geçiş kontrol sistemleri gibi kontrol ve güvenliğe ihtiyaç duyulan pek çok alanda hizmet vermekte ve anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Günümüz güvenlik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bünyesine 2 yıl önce Smartguard markasını da  ekleyen Polimek; Smartguard markalı x-ray çanta ve paket arama cihazları ve metal dedektörler ile de tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörden pek çok firmaya hizmet vermektedir.

Ürünlerini başta Ortadoğu olmak üzere bir çok ülkeye ihraç edip ülke ekonomisine katkı sağlar.

Polimek Elektronik olarak; çevreye ve doğaya olan duyarlılığımız, inovasyon aşkımız, hizmet kalitemiz, müşteri güvenilirliğimiz ile her geçen gün sizler için kendimizi geliştirmeye ve daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.


Kalite Belgelerimiz

Ekibimize Dahil Olmak İster misiniz?

Bizim gibi yenilik ve yaratıcılık aşkını paylaşıyorsan, kendini alanında geliştirmek ve bizim tecrübelerimizden yararlanmak istiyorsan, bizden öğrenmek ve bize öğretmek istiyorsan, ekibimize dahil olmak ister misin?

Başvuru Formu